Logo
Kim Jestem
Maitresse

Jeszcze się nie znamy. Ale nie jest to stan niezmienny, natomiast zanim Mnie poznasz jest kilka rzeczy które powinieneś przeczytać.  Nienawidzę bylejakości w żadnej dziedzinie życia, a w sferze dominacji w szczególności. Dlatego właśnie zadbałam najlepiej jak się dało o to aby miejsce, które uznałam za swój klimatyczny dom było absolutnie niepowtarzalne i spełniało wszystkie moje wymagania, a uwierz mi nie są one małe :) Mój dom to budynek z przełomu XIX i XX wieku. Odrestaurowany ze szczególną dbałością o  zachowanie wszystkich wartościowych detali architektury industrialnej z początku XX wieku. Kameralność tego miejsca gwarantuje ci absolutną dyskrecję. Stylowe wnętrza mają niepowtarzalny charakter i stanowią dla Mnie właściwą oprawę.

Jeśli nasze spotkanie ma być krótkie, kilkugodzinne do twojej dyspozycji jest przestronna, wygodna łazienka w której możesz się odświeżyć zarówno przed jak i po sesji. W sytuacji spotkania weekendowego do twojej dyspozycji jest w pełni wyposażona kuchnia, salon i sypialnia, abyś mógł odpocząć w komfortowych warunkach pomiędzy sesjami, jeśli zdecydujesz się na połączenie spotkania klimatycznego z weekendowym odpoczynkiem. Jeśli zaś mamy się spotkać na nieprzerwaną sesję 24/7 będziesz miał do dyspozycji specjalnie przygotowaną celę, w której spędzisz noce mniej lub bardziej ubezwłasnowolniony. Wszystkie elementy służące do skuwania, unieruchamiania są mocowane na stałe w ścianach, co nie pozostawia nadziei na jakiekolwiek samodzielne uwolnienie. Nie używam lin, sznurów ani żadnych umownych rzeczy do wiązania. Preferuję solidne łańcuchy zamykane na równie solidne kłódki. Jak już pisałam nie lubię bylejakości. Używam sprzętu najwyższej jakości. Nie znajdziesz u mnie taniej chińszczyzny z allegro. Mam fetysz skóry i stali a do tego lubię piękne, użyteczne przedmioty. Co oczywiste bardzo przestrzegam bezpieczeństwa i higieny.

Przed spotkaniem bardzo ważne jest dla Mnie aby lepiej cię poznać. Po jakimś czasie kiedy  będziemy spotykali się częściej  ty będziesz wiedział doskonale co sprawia mi przyjemność a Ja będę znała twoje mocne i słabe punkty. Ale zanim to nastąpi musimy sobie jakoś ułatwić wymianę informacji. Przed spotkaniem otrzymasz dokument z pytaniami. To pozwoli określić twoje preferencje, oraz granice jakich nie chcesz przekroczyć. Pomoże Mi to lepiej cię poznać i zapewni ci bezpieczeństwo.

Musisz wiedzieć i pamiętać o tym zawsze, że są rzeczy, których bezwzględnie wymagam. Są oczywiste w relacji D/s nawet dla absolutnych nowicjuszy. Wymagam zachowania odpowiednich form grzecznościowych (nie jesteś Mi równy, nigdy i w żadnej sytuacji nie będziesz, brak twojej troski o zachowanie form będzie skutkował natychmiastowym wyegzekwowaniem tego odpowiednimi środkami), oczekuję twojej szczerości w odpowiedziach na pytania np. o stan twojego zdrowia (to nie ciekawość, na mnie spoczywa odpowiedzialność za to aby wszystko przebiegało w sposób bezpieczny dla ciebie). Co chyba już absolutnie oczywiste wymagam higieny. Oczekuję absolutnego respektowania i rozumienia tego że relacja D/s nie jest oparta o jakikolwiek kontakt seksualny  (piszę o tym by uniknąć zadawania niedorzecznych pytań przez osoby nie posiadające doświadczenia bądź mających takowe w innych miejscach gdzie Dominacja z jakichś niewiadomych i zupełnie niezrozumiałych dla Mnie względów jest powiązana ze świadczeniem usług seksualnych, ja nie sypiam z uległym)

Oprócz tego, że mam oczekiwania jest także zestaw rzeczy które ci absolutnie gwarantuję. Możesz oczekiwać absolutnej dyskrecji, absolutnego bezpieczeństwa, wykorzystania w pełni ustalonego czasu spotkania, indywidualnego, niemechanicznego podejścia do Ciebie, braku poczucia komercji w jakiejkolwiek formie. Musisz zrozumieć jeszcze coś. To ważne i dlatego piszę o tym obszerniej. Femdom to nie Moja praca, to Moje życie. Dla swojej pasji postanowiłam zrezygnować z pracy zawodowej, aby móc wreszcie spełnić swoje marzenie i realizować się w pełni, bez konieczności odwracania swojej uwagi w kierunku rzeczy przyziemnych. Moje honorarium powinno być dla ciebie przyjemnością a nie przykrym warunkiem spotkania. Dbam o to abyś mógł czas sesji spędzić w pięknym miejscu, na odpowiednim poziomie, korzystając ze sprzętu najwyższej jakości. Ponadto czy nie łatwiej ulega się Mistress która dba o każdy szczegół swojego wyglądu? Temu wszystkiemu należy poświęcić czas i środki. Ponieważ aspekt finansowy nie jest myślą przewodnią spotkań, oznacza to płynność tej sfery w dłuższej relacji.

Pamiętaj to Mój dom. Kiedy zostajesz zaproszony musisz się liczyć z tym że jesteś w nim po to aby Mi służyć, aby zaspokoić Mój egoizm oddając się w Moje ręce i skupiając swoją uwagę na Mnie, pośrednio jesteś biorcą, docelowo jesteś dawcą.