Logo
Kim Jestem
Maitresse

"Niech twoje ciało boli z głodu za Mną, 
Bez końca zatopione w subtelnej torturze..."

Jeśli Twoim pragnieniem jest oddać całą swoją seksualność we władanie Kobiecie, która sprawi że niemożliwe stanie się możliwym, odważ się - przecież Twoje marzenia nie mogą Cie skrzywdzić...  Jak dużo przeczytałeś już o profesjonalnym keyholdingu? Jak długo szukasz Kobiety zafascynowanej w prawdziwy sposób chastity, kontrolą, kontraktem? To jedna z form która pozwala Mi czerpać nieopisaną przyjemność, bo czy istnieje coś bardziej niezwykłego od klucza  do  seksualności mężczyzny? Jesteś gotowy na takie poświęcenie i na tak głęboki rodzaj oddania?  Wiesz doskonale o czym mówię. Konsekwencja, ograniczenia, zasady, etykieta, władza absolutna na najwyższym poziomie emocjonalnym.  

Co jeszcze się za tym kryje? 

Chastity - całkowita seksualna abstynencja wsparta profesjonalnym, wskazanym przeze Mnie pasem cnoty. Zapomnij o wszystkich plastikowych gadżetach udających pasy cnoty, nie interesują mnie i nie powinny interesować Ciebie. 

Codzienna kontrola - żebyś ani na chwile nie zapomniał o niczym ważnym, ani kim jestem Ja, ani kim ty jesteś i do kogo należysz.  W celu kontroli używam wszelkich środków technicznych jakie daje współczesna cywilizacja.

Kontrakt - Kontrakt reguluje wszystko. Czas, miejsce i sposób kontroli, długość trwania, etykietę, środki dyscyplinujące jakich mogę użyć, słowem każdy aspekt relacji. Kontrakt ma formę prywatną lub umowy cywilno-prawnej i jest prawnie skuteczny, przygotowany przez zaprzyjaźnioną ze Mną kancelarię prawną.

Kursy Czystości - dla potrzeb swojej przyszłej Mistrees. Możesz podnieść swoje kwalifikacje niewolnika, poprzez uzyskanie certyfikatu ukończenia Kursu Czystości. Certyfikat taki będzie świadczył o tym, ze jesteś oswojony z pasem cnoty i zachowanie abstynencji seksualnej nie stanowi dla Ciebie żadnego problemu

Moim marzeniem jest połączenie wszystkich praktyk wymienionych powyżej, ale rozumiem że to duży kredyt zaufania, dlatego jestem skłonna sporządzić krótkotrwałe  kontrakty, które na początku będą ukrywały  nasze wzajemne personalia, abyśmy wzajemnie nabrali do siebie zaufania, bez podejmowania ryzyka, że któreś z nas wykorzysta ten dokument w niezgodnym celu.

Bardzo dużo uwagi przywiązuję również do zasad bezpieczeństwa, dlatego uprzedzę twoje potencjalne pytania co stanie się wówczas gdybyś zachorował, uległ wypadkowi, musiał skorzystać z opieki szpitalnej. Naturalnie  w tej sytuacji musisz być przeze mnie chroniony. Klucz zawsze i wszędzie mam przy sobie, podobnie jak telefon. Jego numer nosisz na kartce papieru w dowodzie osobistym z adnotacją, aby w pierwszej kolejności skontaktować się ze Mną, jeśli sam nie jesteś tego w stanie zrobić. Oczywistym jest, że nie ma w tej sytuacji ważniejszej dla Mnie rzeczy  jak być przy tobie, najszybciej jak to możliwe. W sytuacji odwrotnej, kiedy Ja uległabym wypadkowi lub śmierci, zapasowy klucz jest zdeponowany u zaufanej osoby, do której otrzymasz kontakt i która niezwłocznie odda ci klucz.

Każdy kolejny dzień, tydzień, miesiąc twojej abstynencji sprawia mi ogromną przyjemność. Entuzjastycznie podchodzę do każdej formy twojego poświęcenia, ale niezaprzeczalnie ta konkretna sprawia Mi najwięcej czystej rozkoszy.